Zde najdete několik citátů, myšlenek a veršů, které kdy členové pravili. Je jich mnohem více, pár se mi jich podařilo přeložit třeba do poloviny, ale pak jsem se už jsem moc nechytal, tak jsem se radši na to vykašlal, aby z toho nevyšly uplně nějaké bláboly. Čerpal jsem z Green Plastic, ale většina věcí je z oficiální stránky, z bookletů, atd. Nezaručuju uplně přesný překlad, ale měly by být docela výstižné, něketré dávají větší smysl, některé zase ne.

Víš doopravdy, kam jdeš? Rozmyslel sis, jakou si zvolíš cestu k budoucnosti?.. Můžeš najít štěstí. Můžeš dosáhnout klidu v duši, který si tak přeješ. Vše, co musíš udělat, je otočit klíčem a otevřít dveře.

Ponoř svoji duši do lásky.

Nemluv sentimentálně, vždy to skončí blábolem.

Tvé představy jsou pochybné, ale krásné.

Schyzofrenický pacient nedovolí nikomu dotknout se jich, ne že by je mohl poškodit, ale protože je může zasáhnout elektrickým proudem.

Lidé neradi zírají do tunelů bez světel na jejich konci. To nám dává dostatečný prostor na probádání.

"Chceš se pobavit, tak jdi a podívej se na Hanson." - Thom

Kyslík by se měl považovat za drogu.

To není žádný fakt, žádný výstižný vědecký fakt, že se všude pohybuje, pluje a vrtí milióny bakterií.

tady na strově uprostřed močálu je supermarket
lidé rybaří na březích zahalených mlhou
děti jsou ztraceni v supermarketu a nikdy nenaleznou
mlhu v masové uličce

smrt vůbec nic není. proklouzl jsem pouze do dalších dveří. já jsem já, ty jsi ty. byli jsme cokoliv jeden druhému a stále jsme. říkej mi mým běžným jménem, mluv na mě jednoduše, jak si byla zvyklá. nevlkládej žádný nesoulad do tvého tónu, nenos nucenou atmosféru vážnosti nebo zármutku. směj se, tak jak jsme se vždy smáli nad malými žerty, nad kterými jsme se bavili. hrej si, usmívej se, mysli na mě, modli se za mě. nech moje jméno domácím slovem, tak jak to vždy bylo, nech ho být řečeno bez jakéhokoliv úsilí, ani stopa temna na něm. život má stejný význam, jaký vždy měl. je to to samé, jaké to vždy bylo. je tu nepřetržitá souvislost. proč bych měl být zapomenutý, protože jsem z dohledu? čekám na tebe, někde hodně blízko. právě u rohu. vše je dobré.

hotel padá dolů.
lidé si jsou vědomi, ale neobtěžují se.
pařížský.
ohromný.
modrošedivý ocelový kov.
lidé se přirozeně vyhýbají velkým částem budovy, ačkoliv to padá na zem.
sedící na stole podnikavý koks okolo září jako maličké diamanty.
pašujem to v bílých koláčích.

Jakmile uslyšíš budík, vyskoč ven z postel! Můžeš také každé ráno strávit pět minut tím, že si řekneš:"Každý den, každým způsobem se stávám lepším a lepším". Snad je to dobrý nápad pro start do nevého dne se správným stavem mysli.

Mám tě rád. Jsi báječný člověk. Jsem plný nadšení. Budu šťastný, když ti budu moci pomoct. Jsem významný člověk. Chceš jít se mnou domů?

Tady nahoře to je překrásné, nikdy jsem nechtěl přistát.

Čím více řídíš, ztrácíš rozum, který máš.

Není náhrady za zdravý úsměv.

Je jednoduché být nešťastný. Být šťastnějším je těžké, ale nádherné.

Cosi je naše síla a cosi je naše velká slabost. Emocionální upřímnost.

"Miluju život, ale je tu tolik sraček, čím se člověk musí zabývat." - Thom